Produkte > CHEMI-CON > APS-350ELL180MHB5S
APS-350ELL180MHB5S
APS-350ELL180MHB5S Chemi-Con
united_chemi_con_unch_s_a0000646796_1-1745315.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 18uF 35 Volt
auf Bestellung 592 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS-350ELL180MHB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 18UF 20% 35V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 34mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 18 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.83 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APS-350ELL180MHB5S APS-350ELL180MHB5S Hersteller : Chemi-Con PS Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 18UF 20% 35V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 34mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 18 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.83 A @ 100 kHz
auf Bestellung 980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
APS-350ELL180MHB5S APS-350ELL180MHB5S Hersteller : United Chemi-Con united_chemi-con_unch-s-a0000646796-1-1745315.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 18uF 35 Volt