Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS18AFA128G-6BTM1GL
APS18AFA128G-6BTM1GL
APS18AFA128G-6BTM1GL Apacer Memory America
SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 710mA
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 555MB/s
Speed - Write: 440MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS18AFA128G-6BTM1GL Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 710mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 555MB/s, Speed - Write: 440MB/s.