Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS18HPA512G-3TM
APS18HPA512G-3TM Apacer Memory America
SFD18H-M.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 512GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 1.69A (Typ)
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 525MB/s
Speed - Write: 485MB/s
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS18HPA512G-3TM Apacer Memory America
Description: SSD 512GB 1.8" MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 1.69A (Typ), Form Factor: 1.8", Speed - Read: 525MB/s, Speed - Write: 485MB/s, Part Status: Discontinued at Digi-Key.