Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APS25AF7016G-5BTM1T
APS25AF7016G-5BTM1T Apacer Memory America
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 215mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 215MB/s
Speed - Write: 47MB/s
Produktbewertung abgeben
Technische Details APS25AF7016G-5BTM1T Apacer Memory America
Description: SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 215mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 215MB/s, Speed - Write: 47MB/s.