Produkte > UNITED CHEMI-CON > APSA4R0ELL821MJB5S
APSA4R0ELL821MJB5S
APSA4R0ELL821MJB5S United Chemi-Con
al-psa-e-150101-533749.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 820uF
auf Bestellung 1299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSA4R0ELL821MJB5S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSA4R0ELL821MJB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSA4R0ELL821MJB5S APSA4R0ELL821MJB5S Hersteller : Chemi-Con PSA_Series_REV_05_2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz