Produkte > CHEMI-CON > APSA4R0ETD821MJB5S
APSA4R0ETD821MJB5S
APSA4R0ETD821MJB5S Chemi-Con
PSA_Series_REV_05_2013.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSA4R0ETD821MJB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSA4R0ETD821MJB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSA4R0ETD821MJB5S APSA4R0ETD821MJB5S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-515394.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 4 Volt