Produkte > CHEMI-CON > APSA6R3ELL681MJB5S
APSA6R3ELL681MJB5S
APSA6R3ELL681MJB5S Chemi-Con
PSA_Series_REV_05_2013.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSA6R3ELL681MJB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.86 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSA6R3ELL681MJB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSA6R3ELL681MJB5S APSA6R3ELL681MJB5S Hersteller : United Chemi-Con NIPCS02069_1-2524716.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 680uF 20%