Produkte > CHEMI-CON > APSC2R5ELL821MH08S
APSC2R5ELL821MH08S
APSC2R5ELL821MH08S Chemi-Con
PSCLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSC2R5ELL821MH08S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSC2R5ELL821MH08S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSC2R5ELL821MH08S APSC2R5ELL821MH08S Hersteller : Chemi-Con PSCLL_e-2507376.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 2.5 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
APSC2R5ELL821MH08S APSC2R5ELL821MH08S Hersteller : United Chemi-Con PSCLL_e-2507376.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 2.5 Volt