Produkte > UNITED CHEMI-CON > APSC4R0ELL681MHB5S
APSC4R0ELL681MHB5S
APSC4R0ELL681MHB5S United Chemi-Con
PSCLL_e-2507376.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Organic Polymer Capacitors 680uF 4 Volt
auf Bestellung 1440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSC4R0ELL681MHB5S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSC4R0ELL681MHB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSC4R0ELL681MHB5S APSC4R0ELL681MHB5S Hersteller : Chemi-Con PSCLL-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz