Produkte > CHEMI-CON > APSC6R3ELL821MJB5S
APSC6R3ELL821MJB5S
APSC6R3ELL821MJB5S Chemi-Con
PSCLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 6.3 Volt
auf Bestellung 324 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSC6R3ELL821MJB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 6.64 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSC6R3ELL821MJB5S APSC6R3ELL821MJB5S Hersteller : Chemi-Con PSCLL-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 6.64 A @ 100 kHz
auf Bestellung 374 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
APSC6R3ELL821MJB5S APSC6R3ELL821MJB5S Hersteller : United Chemi-Con PSCLL_e-2507376.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 6.3 Volt