Produkte > CHEMI-CON > APSG250ELL181MHB5S
APSG250ELL181MHB5S
APSG250ELL181MHB5S Chemi-Con
PSGLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSG250ELL181MHB5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APSG250ELL181MHB5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSG250ELL181MHB5S Hersteller : Chemi-Con PSGLL_e-2507380.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 180uF 20% Tol.
Produkt ist nicht verfügbar
APSG250ELL181MHB5S Hersteller : United Chemi-Con PSGLL_e-2507380.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 180uF 20% Tol.