Produkte > CHEMI-CON > APSK6R3ELL331ME08S
APSK6R3ELL331ME08S
APSK6R3ELL331ME08S Chemi-Con
PSKLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 405 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.05 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1624 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APSK6R3ELL331ME08S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 20000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 405 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.05 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APSK6R3ELL331ME08S APSK6R3ELL331ME08S Hersteller : United Chemi-Con PSKLL_e-2907902.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 6.3V