Produkte > ADVANCED PHOTONIX > APX-SC00025
APX-SC00025
APX-SC00025 Advanced Photonix
DS_APX_SC00025-3175383.pdf
Hersteller: Advanced Photonix
Photodiodes
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APX-SC00025 Advanced Photonix
Description: SENSOR PHOTODIODE TO46-2, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-46-2 Lens Top Metal Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Spectral Range: 200nm ~ 380nm, Responsivity @ nm: 0.13 A/W @ 254nm, Active Area: 0.25mm², Current - Dark (Typ): 300pA, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-46-2 Lens Top Metal Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Spectral Range: 200nm ~ 380nm
Responsivity @ nm: 0.13 A/W @ 254nm
Active Area: 0.25mm²
Current - Dark (Typ): 300pA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V