Produkte > ADVANCED PHOTONIX > APX-VNG0031PSD-002
APX-VNG0031PSD-002
APX-VNG0031PSD-002 Advanced Photonix
ds-apx-vng0031psd-00x.pdf
Hersteller: Advanced Photonix
Description: 2D EXT. VISIBLE INGAAS PSD 500 I
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-5 Variant, 5 Leads, Lens Top Metal Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Spectral Range: 400nm ~ 1700nm
Responsivity @ nm: 1.06 A/W @ 1550nm
Active Area: 3.1mm²
Current - Dark (Typ): 50nA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 7 V
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APX-VNG0031PSD-002 Advanced Photonix
Description: 2D EXT. VISIBLE INGAAS PSD 500 I, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-5 Variant, 5 Leads, Lens Top Metal Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Spectral Range: 400nm ~ 1700nm, Responsivity @ nm: 1.06 A/W @ 1550nm, Active Area: 3.1mm², Current - Dark (Typ): 50nA, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 7 V.