Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXA250ARA220MH70S
APXA250ARA220MH70S
APXA250ARA220MH70S United Chemi-Con
pxa.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXA250ARA220MH70S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.