Produkte > CHEMI-CON > APXE2R5ARA821MH80G
APXE2R5ARA821MH80G
APXE2R5ARA821MH80G Chemi-Con
PXERA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.26 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXE2R5ARA821MH80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.26 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXE2R5ARA821MH80G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXE2R5ARA821MH80G APXE2R5ARA821MH80G Hersteller : Chemi-Con PXERA_e-2507384.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 2.5 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
APXE2R5ARA821MH80G APXE2R5ARA821MH80G Hersteller : United Chemi-Con PXERA_e-2507384.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 820uF 2.5 Volt