Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXE4R0ARA681MH80G
APXE4R0ARA681MH80G
APXE4R0ARA681MH80G United Chemi-Con
PXERA_e-2507384.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 680uF 4 Volt
auf Bestellung 1664 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXE4R0ARA681MH80G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.95 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXE4R0ARA681MH80G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXE4R0ARA681MH80G APXE4R0ARA681MH80G Hersteller : Chemi-Con PXERA-e.PDF Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.95 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V