Produkte > UNITED CHEMI-CON > APXH4R0ARA221MH70G
APXH4R0ARA221MH70G
APXH4R0ARA221MH70G United Chemi-Con
PXHRA-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.02 A @ 100 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details APXH4R0ARA221MH70G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.02 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote APXH4R0ARA221MH70G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APXH4R0ARA221MH70G APXH4R0ARA221MH70G Hersteller : Chemi-Con PXHRA_e-2507372.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4Volts 220uF 20%