AQ2A1-C1-ZT12VDC
AQ2A1-C1-ZT12VDC Panasonic Industrial Devices
semi_eng_aq8-1075988.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Solid State Relays - PCB Mount 2A 12V Zero Cross
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQ2A1-C1-ZT12VDC Panasonic Industrial Devices
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 9.6 ~ 14.4VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 2 A, Supplier Device Package: 4-SIL, Voltage - Load: 75 V ~ 125 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: cURus, VDE.
Weitere Produktangebote AQ2A1-C1-ZT12VDC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQ2A1-C1-ZT12VDC AQ2A1-C1-ZT12VDC Hersteller : Panasonic Electric Works semi_eng_aq8.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 9.6 ~ 14.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 4-SIL
Voltage - Load: 75 V ~ 125 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C