AQ2A1-C2-T24VDC
AQ2A1-C2-T24VDC Panasonic Electric Works
semi_eng_aq8.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 21.6 ~ 26.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 4-SIL
Voltage - Load: 75 V ~ 125 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQ2A1-C2-T24VDC Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-125V, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 21.6 ~ 26.4VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 2 A, Supplier Device Package: 4-SIL, Voltage - Load: 75 V ~ 125 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Weitere Produktangebote AQ2A1-C2-T24VDC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQ2A1-C2-T24VDC AQ2A1-C2-T24VDC Hersteller : Panasonic Industrial Devices semi_eng_aq8-1075988.pdf Solid State Relays - PCB Mount SSR 2A 125VAC 24VDC RANDOM