Produkte > PANASONIC ELECTRIC WORKS > AQ3A1-C1-ZT12VDC
AQ3A1-C1-ZT12VDC Panasonic Electric Works
PAN%20A8Q%20Relays.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: AQ3A1-C1-ZT12VDC
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 12VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 3 A
Approval Agency: cURus, VDE
Supplier Device Package: 4-SIP
Voltage - Load: 75 V ~ 125 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQ3A1-C1-ZT12VDC Panasonic Electric Works
Description: AQ3A1-C1-ZT12VDC, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 12VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Load Current: 3 A, Approval Agency: cURus, VDE, Supplier Device Package: 4-SIP, Voltage - Load: 75 V ~ 125 V.