AQ3A2-C1-T12VDC Panasonic Electric Works
PAN%20A8Q%20Relays.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 12VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 3 A
Supplier Device Package: 4-SIP
Voltage - Load: 75 V ~ 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQ3A2-C1-T12VDC Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 12VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 3 A, Supplier Device Package: 4-SIP, Voltage - Load: 75 V ~ 250 V.