AQC1A1-ZT12VDC
AQC1A1-ZT12VDC Panasonic Electric Works
semi_eng_aqc.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 75-125V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 9.6 ~ 14.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 1 A
Voltage - Load: 75 V ~ 125 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQC1A1-ZT12VDC Panasonic Electric Works
Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 75-125V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 9.6 ~ 14.4VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 1 A, Voltage - Load: 75 V ~ 125 V.
Weitere Produktangebote AQC1A1-ZT12VDC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQC1A1-ZT12VDC AQC1A1-ZT12VDC Hersteller : Panasonic Industrial Devices semi_eng_aqc-1076005.pdf Solid State Relays - PCB Mount 1A 12V Zero Cross