AQC1AD1-24VDC
AQC1AD1-24VDC Panasonic Industrial Devices
semi_eng_aqc-1076005.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Solid State Relays - PCB Mount 1A 24V Non-Zero Cross
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AQC1AD1-24VDC Panasonic Industrial Devices
Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 3-60V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 21.6 ~ 26.4VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 1 A, Part Status: Obsolete, Voltage - Load: 3 V ~ 60 V.
Weitere Produktangebote AQC1AD1-24VDC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AQC1AD1-24VDC AQC1AD1-24VDC Hersteller : Panasonic Electric Works semi_eng_aqc.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 3-60V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 21.6 ~ 26.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 1 A
Part Status: Obsolete
Voltage - Load: 3 V ~ 60 V