ARA200A24X
ARA200A24X Panasonic Electric Works
463
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA200A24X Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.