ARA210A12
ARA210A12 Panasonic Electric Works
mech_eng_ra.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA210A12 Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote ARA210A12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA210A12 Hersteller : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ARA210A12 ARA210A12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices ara-catalog-1299263.pdf High Frequency / RF Relays 2 Form C, 12VDC 2 Form C 1