ARA220A24
ARA220A24 Panasonic Industrial Devices
ara-catalog-1299263.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays RELAY 2COIL LATCH 24VDC 1GHZ SMD
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARA220A24 Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote ARA220A24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARA220A24 Hersteller : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ARA220A24 ARA220A24 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC