ARS15A12
ARS15A12 Panasonic Industrial Devices
473_fileversion-1628251.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays RS Relay
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARS15A12 Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Weitere Produktangebote ARS15A12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARS15A12 ARS15A12 Hersteller : Panasonic Electric Works RS_Relays(ARS).pdf Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC