ARS30A09X
ARS30A09X Panasonic Electric Works
mech_eng_rs.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 500MA 9V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 22.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.75 VDC
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARS30A09X Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 500MA 9V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 9VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 22.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.75 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 6 ms.