ARV23N12
ARV23N12 Panasonic Electric Works
ARV_Coaxial_Switches.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Pin Contacts
Impedance: 50Ohm
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 12V
Insertion Loss: 0.7dB (max)
Frequency Range: 0Hz ~ 18GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 18GHz
Isolation: 40dB (min)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARV23N12 Panasonic Electric Works
Description: IC RF SWITCH SPDT 18GHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Pin Contacts, Impedance: 50Ohm, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 12V, Insertion Loss: 0.7dB (max), Frequency Range: 0Hz ~ 18GHz, Topology: Reflective, Test Frequency: 18GHz, Isolation: 40dB (min), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote ARV23N12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ARV23N12 ARV23N12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices ARV_Coaxial_Switches.pdf Coaxial Switches SPDT 12 Volts 18GHz