ARV30A12
ARV30A12 Panasonic Electric Works
ARV_Coaxial_Switches.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: IC RF SWITCH SPDT 26.5GHZ MODULE
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, SMA Connectors
Impedance: 50Ohm
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 12V
Insertion Loss: 0.8dB (max)
Frequency Range: 0Hz ~ 26.5GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 26.5GHz
Isolation: 50dB (min)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ARV30A12 Panasonic Electric Works
Description: IC RF SWITCH SPDT 26.5GHZ MODULE, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, SMA Connectors, Impedance: 50Ohm, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 12V, Insertion Loss: 0.8dB (max), Frequency Range: 0Hz ~ 26.5GHz, Topology: Reflective, Test Frequency: 26.5GHz, Isolation: 50dB (min), Supplier Device Package: Module, Part Status: Obsolete.