Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-24.000-20
AS-24.000-20
AS-24.000-20 Raltron Electronics
AS-SERIES.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 24 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-24.000-20 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 24 MHz.