Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-27.000-18-F-3030-SMD-H32-NS1
AS-27.000-18-F-3030-SMD-H32-NS1
AS-27.000-18-F-3030-SMD-H32-NS1 Raltron Electronics
AS-27.000-18-F-3030-SMD-H32-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 27 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-27.000-18-F-3030-SMD-H32-NS1 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 27 MHz.