Produkte > RALTRON ELECTRONICS > AS-3.579545-16-2030-X-SMDT-NS2
AS-3.579545-16-2030-X-SMDT-NS2
AS-3.579545-16-2030-X-SMDT-NS2 Raltron Electronics
AS-3.579545-16-2030-X-SMDT-NS2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.579545MHZ 16PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 16pF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 3.579545 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS-3.579545-16-2030-X-SMDT-NS2 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 3.579545MHZ 16PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 16pF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 3.579545 MHz.