AS2AK22PB
AS2AK22PB Sensata Technologies/Airpax
22.5mm%20Metal%20Series.pdf
Hersteller: Sensata Technologies/Airpax
Description: SWITCH UNIT 22MM SELECT 2POS
Produktbewertung abgeben
Technische Details AS2AK22PB Sensata Technologies/Airpax