Produkte > ASTRODYNE TDI > ASD10H-12D15
ASD10H-12D15
ASD10H-12D15 Astrodyne TDI
ASD10H.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: Isolated and Regulated 10 WATT O
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: cURus, UL
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 330mA, 330mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASD10H-12D15 Astrodyne TDI
Description: Isolated and Regulated 10 WATT O, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: cURus, UL, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 330mA, 330mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.