Produkte > ASTRODYNE TDI > ASD15-12S5
ASD15-12S5
ASD15-12S5 Astrodyne TDI
ASD15.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: Isolated and Regulated 15 WATT M
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.38" H (50.8mm x 40.6mm x 9.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
auf Bestellung 40 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASD15-12S5 Astrodyne TDI
Description: Isolated and Regulated 15 WATT M, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.38" H (50.8mm x 40.6mm x 9.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.