Produkte > ASTRODYNE TDI > ASM30-033-BNH-0F0
ASM30-033-BNH-0F0
ASM30-033-BNH-0F0 Astrodyne TDI
ASM30.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Power (Watts): 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.00" L x 1.60" W x 0.85" H (76.2mm x 40.6mm x 21.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 6.1 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASM30-033-BNH-0F0 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 30W, Power (Watts): 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.00" L x 1.60" W x 0.85" H (76.2mm x 40.6mm x 21.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 6.1 A.