Produkte > ASTRODYNE TDI > ASM30-240-BET-0F0
ASM30-240-BET-0F0
ASM30-240-BET-0F0 Astrodyne TDI
ASM30.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W
Power (Watts): 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.25" L x 2.08" W x 1.20" H (82.5mm x 52.8mm x 30.5mm)
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 1.25 A
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASM30-240-BET-0F0 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W, Power (Watts): 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.25" L x 2.08" W x 1.20" H (82.5mm x 52.8mm x 30.5mm), Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 1.25 A.