Produkte > ASTRODYNE TDI > ASM30D-1515-BNH-0F0
ASM30D-1515-BNH-0F0
ASM30D-1515-BNH-0F0 Astrodyne TDI
ASM30.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.85" H (76.2mm x 80.8mm x 21.7mm)
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 1 A
Current - Output 2: 1 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASM30D-1515-BNH-0F0 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.85" H (76.2mm x 80.8mm x 21.7mm), Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 1 A, Current - Output 2: 1 A.