Produkte > ASTRODYNE TDI > ASM65-075-BNH-0F0
ASM65-075-BNH-0F0
ASM65-075-BNH-0F0 Astrodyne TDI
ASM65.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 65W
Power (Watts): 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.1mm)
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 7.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 8.67 A
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASM65-075-BNH-0F0 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 65W, Power (Watts): 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.1mm), Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 7.5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 8.67 A.