ASP2ALF4RL24
ASP2ALF4RL24 Sensata Technologies/Airpax
22.5mm%20Plastic%20Series.pdf
Hersteller: Sensata Technologies/Airpax
Description: SWITCH UNIT 22MM ILLUM RED 24V
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASP2ALF4RL24 Sensata Technologies/Airpax