ASP2ALF5RL24
ASP2ALF5RL24 Sensata Technologies/Airpax
22.5mm%20Plastic%20Series.pdf
Hersteller: Sensata Technologies/Airpax
Description: SWITCH UNIT 22MM ILLUM AMB 24V
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASP2ALF5RL24 Sensata Technologies/Airpax