ASP2AS22P
ASP2AS22P Sensata Technologies/Airpax
22.5mm%20Plastic%20Series.pdf
Hersteller: Sensata Technologies/Airpax
Description: SWITCH UNIT 22MM SELECT 2POS
Produktbewertung abgeben
Technische Details ASP2AS22P Sensata Technologies/Airpax