Produkte > ATMEL > AT17LV128-10SI
AT17LV128-10SI
AT17LV128-10SI Atmel
ATMLS04722-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Atmel
Description: CONFIG MEMORY, 128KX1
Packaging: Tube
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 128KB
Programmable Type: Serial EEPROM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 20-SOIC
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT17LV128-10SI Atmel
Description: CONFIG MEMORY, 128KX1, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 128KB, Programmable Type: Serial EEPROM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 20-SOIC, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT17LV128-10SI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT17LV128-10SI AT17LV128-10SI Hersteller : Microchip Technology doc2321-1180800.pdf FPGA - Configuration Memory 1M-BIT CONFIG EEPROM 128K 3.3V - 10MHZ