Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT25256AU2-10UI-2.7
AT25256AU2-10UI-2.7
AT25256AU2-10UI-2.7 Microchip Technology
AT25128A,256A.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: IC EEPROM 256KBIT SPI 8DBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-VFBGA, DSBGA
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 20 MHz