Produkte > ATMEL > AT29C040A-12TU
AT29C040A-12TU ATMEL
AT29C040A%2808%29.pdf
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT29C040A-12TU ATMEL
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-TSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: Parallel, Access Time: 120 ns, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT29C040A-12TU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT29C040A12TU Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT29C040A-12TU Hersteller : Atmel/Microchip AT29C040A%2808%29.pdf Параллельная Flash-память (512Kx8 bit, 256 bytes/sector, 2x16K boot blocks, 10K циклов, 120ns, Vpp=5.0V, Vcc=4.5-5.5V, Icc=40mA, Isb=0.1mA, 0 to +70C)... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: TSOP-32 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 156 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 32-TSOP
Write Cycle Time - Word, Page: 10ms
Memory Interface: Parallel
Access Time: 120 ns
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
AT29C040A-12TU Hersteller : Microchip Technology Atmel_AT29C040A-1180355.pdf NOR Flash 512K x 8 120 ns 4.5V-5.5V