Produkte > NKK SWITCHES > AT3011F24JB
AT3011F24JB
AT3011F24JB NKK Switches
ybilluminated.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLEAR/WHITE
Packaging: Box
Color: Clear, White
For Use With/Related Products: YB Series
Mounting Type: Snap Fit
Shape: Round
Switch Type: Pushbutton
Size: 15.00mm Dia x 4.00mm H
Illumination: Illumination Opening
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT3011F24JB NKK Switches
Description: CAP PUSHBUTTON ROUND CLEAR/WHITE, Packaging: Box, Color: Clear, White, For Use With/Related Products: YB Series, Mounting Type: Snap Fit, Shape: Round, Switch Type: Pushbutton, Size: 15.00mm Dia x 4.00mm H, Illumination: Illumination Opening.
Weitere Produktangebote AT3011F24JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT3011F24JB AT3011F24JB Hersteller : NKK Switches NKK_Switches_accessorieshardware-3304808.pdf Switch Bezels / Switch Caps GRN SPOT ILM 24V RES RND CLR/WHT INSRT YB