Produkte > AT4 > AT49F002-55PC
AT49F002-55PC
AT49F002%28N%29%28T%29%28NT%29.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 4660 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT49F002-55PC
Description: IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 32-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PDIP, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT49F002-55PC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT49F00255PC Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 4580 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 32-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V