Produkte > ATMEL > AT89C105124SC
AT89C105124SC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89C105124SC ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 1KB (1K x 8), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Peripherals: LED, Supplier Device Package: 20-SOIC, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 15, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89C105124SC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89C1051-24SC Hersteller : ATMEL AT89C1051.pdf 09+ SOP20
auf Bestellung 1190 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 1KB (1K x 8)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V
Peripherals: LED
Supplier Device Package: 20-SOIC
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 15
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT89C1051-24SC AT89C1051-24SC Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc4257-1180836.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 8051 MCU w/ 1K FLASH - 24MHZ, SOIC, COM TEMP